š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Totsi Area Rug - Clearance
| Collection: | Totsi |
|---|---|
| Colors: | Cream, Mustard, Blue, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Totsi Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Totsi |
|---|---|
| Colors: | Cream, Mustard, Blue, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























