š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Trula Washable Area Rug - Vivir x Livabliss
| Collection: | Trula |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Trula Washable Area Rug - Vivir x Livablissā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Trula |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























