š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Tubao Area Rug - Clearance
| Collection: | Tubao |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Ivory, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $59.00
Tubao Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tubao |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Ivory, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 5" |























