š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Tulio Area Rug
| Collection: | Tulio |
|---|---|
| Colors: | Gray, Dark Red, Cream, Medium Gray, Mustard, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $219.00
Tulio Area Rugā
$219.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tulio |
|---|---|
| Colors: | Gray, Dark Red, Cream, Medium Gray, Mustard, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























