š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Orcas Hand Tufted Wool-Blend Rug - Aqua - Clearance
| Collection: | Tupman |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Blue, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.61" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Orcas Hand Tufted Wool-Blend Rug - Aqua - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tupman |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Blue, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.61" |























