š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Turgut Modern Wool Rug
| Collection: | Turgut |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Turgut Modern Wool Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Turgut |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























