š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Tusa Light Pink Area Rug - Clearance
| Collection: | Kana |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Pale Blue, Red, Pale Pink, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Tusa Light Pink Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kana |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue, Pale Blue, Red, Pale Pink, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |























