š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Tut Textured Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Tut |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Charcoal, Medium Gray, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Tut Textured Luxe Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tut |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Charcoal, Medium Gray, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |























