


Feizy Twain Transitional Diamond - Green/Gray/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Twain |
|---|---|
| Colors: | Green, Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Twain |
|---|---|
| Colors: | Green, Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























