




Feizy Twain Transitional Diamond - Ivory/Gray/Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Twain |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $1,349.00
-65%$1,349.00
$472.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Twain |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























