š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Tyree Distressed Gray Trellis Area Rug
| Collection: | Tyree |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $59.00
Tyree Distressed Gray Trellis Area Rugā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tyree |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























