š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Ulani Area Rug - Clearance
| Collection: | Ulani |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Light Gray, Charcoal, Light Brown, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Ulani Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ulani |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Light Gray, Charcoal, Light Brown, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























