🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Umay Textured Beige Rug - Clearance
| Collection: | Umay |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Umay Textured Beige Rug - Clearance—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Umay |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Moroccan |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























