š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Ural Area Rug - Clearance
| Collection: | Ural |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $59.00
Ural Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ural |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.8" |























