š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Uriel Thick Luxe Rug
| Collection: | Uriel |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Beige, Light Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Uriel Thick Luxe Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Uriel |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Beige, Light Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























