š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Urowo Blue Thick Luxe Rug
| Collection: | Urowo |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Light Gray, Gray, Pale Blue, Tan, Teal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $69.00
Urowo Blue Thick Luxe Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Urowo |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Light Gray, Gray, Pale Blue, Tan, Teal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























