š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Usman Modern Wool Rug - Clearance
| Collection: | Usman |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Slate Gray, Ivory, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $109.00
Usman Modern Wool Rug - Clearanceā
$109.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Usman |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Slate Gray, Ivory, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























