š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Vadim Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Vadim |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Mustard, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $139.00
Vadim Marble Area Rug - Clearanceā
$139.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vadim |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Mustard, Charcoal, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























