






Feizy Vancouver Modern Abstract - Ivory/Brown/Taupe Area Rug
| Collection: | Vancouver |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Red, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vancouver |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Red, Taupe |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























