š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Vasso Gray Area Rug
| Collection: | Vasso |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Vasso Gray Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vasso |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























