š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Velez 3D Rock Pattern Washable Rug
| Collection: | Velez |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Gray, Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Velez 3D Rock Pattern Washable Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Velez |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Gray, Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























