

Feizy Vivien Modern Geometric - Gray/Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Vivien |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary,Traditional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vivien |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary,Traditional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |























