




Feizy Voss Transitional Trellis & Lattice - Red/Black Area Rug
| Collection: | Voss |
|---|---|
| Colors: | Red, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $419.00
-65%$419.00
$146.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Voss |
|---|---|
| Colors: | Red, Black |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























