š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Vumba Area Rug - Clearance
| Collection: | Vumba |
|---|---|
| Colors: | White, Beige, Charcoal, Taupe, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 77% Polypropylene, 23% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Vumba Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vumba |
|---|---|
| Colors: | White, Beige, Charcoal, Taupe, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 77% Polypropylene, 23% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |























