š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Wagner Area Rug
| Collection: | Wagner |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Dark Red, Dusty Pink, Burnt Orange, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 10% Jute, 10% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Wagner Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wagner |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Dark Red, Dusty Pink, Burnt Orange, Light Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 10% Jute, 10% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























