



Feizy Waldor Modern Herringbone - Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Waldor |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Bohemian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $79.00
-65%$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Waldor |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Bohemian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























