








Feizy Waldor Modern Watercolor - Gold/Ivory/Gray Area Rug
| Collection: | Waldor |
|---|---|
| Colors: | Gold, Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Waldor |
|---|---|
| Colors: | Gold, Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























