š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Walloon Gray Marble Thick Rug - Clearance
| Collection: | Walloon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Walloon Gray Marble Thick Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Walloon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























