š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Wardle Abstract Blue/White Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Wardle |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Navy, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Wardle Abstract Blue/White Viscose Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wardle |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Navy, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























