š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Waverly Global Awakening Smoke Floral Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$64.75
Original: $185.00
-65%Waverly Global Awakening Smoke Floral Indoor Area Rug - Clearanceā
$185.00
$64.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























