š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Waverly Sun N' Shade Multicolor Tropical Area Rug - Clearance
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
$290.15
Original: $829.00
-65%Waverly Sun N' Shade Multicolor Tropical Area Rug - Clearanceā
$829.00
$290.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























