š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Waverly Sun N' Shade Navy Coastal, Nautical & Beach Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Waverly Sun N' Shade Navy Coastal, Nautical & Beach Area Rug - Clearanceā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























