






Feizy Weatherfield Transitional Abstract - Gold/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Weatherfield |
|---|---|
| Colors: | Gold, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |
Original: $279.00
-65%$279.00
$97.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Weatherfield |
|---|---|
| Colors: | Gold, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.32" |























