š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Westoning Area Rug - Clearance
| Collection: | Westoning |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Black, Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Polyester, 10% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Westoning Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Westoning |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Black, Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Polyester, 10% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























