š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Whitesboro Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Whitesboro |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Whitesboro Gray Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whitesboro |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























