





Feizy Whitton Modern Abstract - Gray/Blue Area Rug
| Collection: | Whitton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whitton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























