š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Wildomar Area Rug - Clearance
| Collection: | Wildomar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Viscose, 45% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $59.00
Wildomar Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wildomar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Viscose, 45% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























