š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Winta Charcoal Wool Area Rug
| Collection: | Winta |
|---|---|
| Colors: | Ash, Charcoal, Stone Gray, Pebble, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Winta Charcoal Wool Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Winta |
|---|---|
| Colors: | Ash, Charcoal, Stone Gray, Pebble, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























