š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Woape Area Rug - Clearance
| Collection: | Woape |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Woape Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Woape |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























