š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Wooroloo Area Rug - Clearance
| Collection: | Wooroloo |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Olive, Tan, Yellow |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $99.00
Wooroloo Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wooroloo |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Olive, Tan, Yellow |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |























