š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Xanti Area Rug - Clearance
| Collection: | Xanti |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Sandstone, Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.52" |
Select Title
From $69.00
Xanti Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Xanti |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Sandstone, Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.52" |























