š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Xiola Area Rug - Clearance
| Collection: | Xiola |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Silver |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $69.00
Xiola Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Xiola |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Silver |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























