š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Yalova Area Rug - Clearance
| Collection: | Yalova |
|---|---|
| Colors: | Cream, Burnt Orange, Navy, Black, Pink, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Yalova Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yalova |
|---|---|
| Colors: | Cream, Burnt Orange, Navy, Black, Pink, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
| Fringe Length: | 0.4" |























