š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Yamal Area Rug - Clearance
| Collection: | Yamal |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, White, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 77% Polypropylene, 23% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $149.00
Yamal Area Rug - Clearanceā
$149.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yamal |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, White, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 77% Polypropylene, 23% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |























