š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Yandina Area Rug - Clearance
| Collection: | Yandina |
|---|---|
| Colors: | Navy, Gray, Beige, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Yandina Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yandina |
|---|---|
| Colors: | Navy, Gray, Beige, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























