š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Yaotl Area Rug - Clearance
| Collection: | Yaotl |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $39.00
Yaotl Area Rug - Clearanceā
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yaotl |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























