š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Yavi Beige Machine Woven Polyester Area Rug - Clearance
| Collection: | Umika |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Cream, Medium Gray, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $49.00
Yavi Beige Machine Woven Polyester Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Umika |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Cream, Medium Gray, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























