š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Yazid Area Rug
| Collection: | Yazid |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Cream, Mustard, Pale Blue, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $69.00
Yazid Area Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yazid |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Cream, Mustard, Pale Blue, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























