š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Yehoa Pink Color Block Machine Woven Polyester Washable Area Rug
| Collection: | Canika |
|---|---|
| Colors: | Pink, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Yehoa Pink Color Block Machine Woven Polyester Washable Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Canika |
|---|---|
| Colors: | Pink, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























