š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Yettem Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Yettem |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Pink, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Yettem Clearance Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yettem |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Pink, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |























